Alüminyum Bantlar

Her türlü alüminyum bant ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düşük sıcaklığa dayanıklı

Düşük Sıcaklığa Dayanıklı

Alüminyum Bant Serisi

İyi hava direnci, düşük sıcaklık direnci, düşük sıcaklıkta mükemmel ilk yapışma ve yapışma, düşük sıcaklıkta macun işlemi için uygundur.

Tüm alüminyum folyo kompozit malzemelerin ek yeri yapıştırılması, izolasyon çivilerinin delinme noktalarının sızdırmazlığı ve hasarlı kısımların onarımı; çeşitli izolasyon pamuklu levhaların, tüplerin ve hava kanallarının izolasyonu ve su buharı sızdırmazlığı; buzdolabı, dondurucu gibi ev aletlerinin metal borularının yapıştırılması için uygundur. sabit.

Bant Performansı

Ürün numarasıAlüminyum folyo kalınlığı (mm)yapışkanİlk viskozite (mm)Soyulma mukavemeti (N / 25 mm)Yapışkanlık (h)Sıcaklık direnci (℃)İnşaat sıcaklığı (℃)Özellikleri
TF ** 05SP0.018-0.125Solvent tipi akrilik düşük sıcaklığa dayanıklı yapıştırıcı≤50≥15168-40 ~ + 120-5 ~ + 40
İyi hava direnci, düşük sıcaklık direnci, düşük sıcaklıkta mükemmel ilk yapışma ve yapışma, düşük sıcaklıkta macun işlemi için uygundur.
TF ** 05FR0,018-0125Solvent bazlı akrilik düşük sıcaklığa dayanıklı alev geciktirici yapıştırıcı≤50≥15168-40 ~ + 120-5 ~ + 40
İyi alev geciktirme, iyi hava direnci, iyi düşük sıcaklık direnci, düşük sıcaklıkta mükemmel ilk yapışma ve yapışma, düşük sıcaklıkta macun işlemi için uygundur.

Not: 1. Bu belgedeki veriler, ürün testinin genel değerleridir ve her bir ürünün gerçek değerini temsil etmez.

2. Bant ana rulonun genişliği 1200 mm’dir ve küçük rulonun genişliği ve uzunluğu müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.

Ücretsiz Teklif Formu

Merak ettiğiniz her şey için bir form uzağınızdayız. 

Scroll to Top